Dětský koutek Žluté lázně

Dětský areál je svou rozlohou a vybavením sám o sobě jedním z největších prostorů svého druhu v celé Praze. Propojený komplex velkých dětských bazénů a brouzdališť jsme připravili do nového designu a doplnili nabídku dětských aktivit. Dětský areál je kompletně oplocený, což výrazně napomáhá bezpečnosti jeho návštěvníků a klidnému prožití letních dnů i pro rodiče a doprovod dětí.

Více informací ZDE.


ROZLOHA/VYBAVENÍ

Dětský areál je svou rozlohou a vybavením sám o sobě jedním z největších prostorů svého druhu v celé Praze. A to není zdaleka všechno! V rámci rekonstrukce areálu na sezónu 2016 jsme se rozhodli nabídnout ještě více služeb a možností zábavy pro vaše nejmenší. Propojený komplex velkých dětských bazénů a brouzdališť jsme připravili do nového designu a doplnili nabídku dětských aktivit. Kromě koupání a slunění si tak mohou vaše děti dosytosti užít mělké laguny, dětská šlapadla a možnost zapůjčení vodních plastových i nafukovacích hracích setů.

V dětském areálu jsou dvě velké herní zóny s přírodními dřevěnými hracími prvky, houpačkami a prolézačkami. Novým dominantním prvkem je velkoprostorové pískoviště s jemným plážovým pískem a s možností zapůjčení velkých hracích setů.

BEZPEČÍ

Dětský areál je kompletně oplocený, což výrazně napomáhá bezpečnosti jeho návštěvníků a klidnému prožití letních dnů i pro rodiče a doprovod dětí.

 

OBČERSTVENÍ

Samozřejmou součástí areálu je i občerstvení s bohatou nabídkou chlazených nealkoholických nápojů a dobrot a odpočinkové zóny s posezením pod slunečníky. Přirozený profil areálu skýtá díky stromům i možnosti plochy s přirozeným stínem.

SPECIÁLNÍ AKCE

V průběhu letní sezóny budou v Dětském koutku probíhat i zajímavé jednorázové promo-akce, které nabídnou vám i vašim dětem buď tématický program a rozptýlení nebo možnost využití speciálních produktů a služeb.

DĚTSKÉ OSLAVY A PARTY

Náš tým vám pomůže i s organizací, zajištěním prostorů a programu malých i velkých dětských oslav a party.

 

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ

Vstup do Dětského areálu je zpoplatněn částkou 50,00 Kč/dítě, 50,00 Kč/dospělý za jednodenní vstup. Do Dětského areálu mají zakázán vstup pejskové a ostatní domácí mazlíčkové. Za bezpečnost dětí odpovídá rodič nebo přítomný doprovod dítěte!

Přejeme vám příjemný zážitek a těšíme se na vaše ohlasy a hodnocení služeb a nabídky Dětského areálu ve Žlutých lázních! (viz. odkaz. email - dotazy, hodnocení a reakce návštěvníků)